Media Embedded (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Allowed media types
ca: Tipus mime permesos
