Media Embedded (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Allowed media types
da: Tilladte medietyper

en: Media types which are allowed for this field
da: Medietyper som er tilladte for dette felt

en: Allowed URI schemes
da: Tilladte URI skemaer

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
da: URI schemes inkluderer public:// og private:// som er Drupals filmapper, og kan også henvise til eksterne sites.

en: File view mode
da: Fil-visning

en: File view mode: @view_mode
da: Fil-visning: @view_mode
