Media Embedded (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Allowed media types
fi: Sallitut mediatyypit

en: Media types which are allowed for this field
fi: Mediatyypit jotka eivät ole sallittuja tälle kentälle

en: Allowed URI schemes
fi: Sallitut verkko-osoiteskeemat

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
fi: Verkko-osoiteskeemat sisältävät public:// ja private:// jotka ovat Drupalin tiedostokansioita, ne voivat myös viitata etäpalvelimiin.

en: File view mode
fi: Tiedoston esitystapa

en: File view mode: @view_mode
fi: Tiedoston esitystapa: @view_mode
