Media Embedded (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: File view mode
hu: Fájl nézet mód

en: File view mode: @view_mode
hu: Fájl nézet mód: @view_mode
