Media Embedded (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Allowed media types
nl: Toegestane mediatypes

en: Media types which are allowed for this field
nl: Mediatypes die voor dit veld zijn toegestaan

en: File view mode
nl: Bestandsweergavemodus

en: File view mode: @view_mode
nl: Bestandsweergavemodus: @view_mode
