Media Embedded (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: File view mode
bo: ཡིག་ཆའི་མཐོང་རིས་བཟོ་ལྟ།
