Media Embedded (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Allowed media types
fa: انواع رسانه مجاز
