Media Embedded (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Allowed media types
pl: Dozwolone typy mediów
