Media Embedded (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Allowed media types
pt: Tipos de mídia permitidos

en: Media types which are allowed for this field
pt: Tipos de mídia permitidos neste campo

en: File view mode
pt: Modo de exibição de arquivo
