Media Embedded (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Allowed media types
gl: Formatos multimedia permitidos
