Media Embedded (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Allowed URI schemes
pt: Esquemas URI permitidos
