Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys
