Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Media
bg: Медия
