Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: The date the node was posted.
bo: དྲ་གནས་སྤེལ་བའི་ཚེས་གྲངས།

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: The date the node was most recently updated.
bo: སྦྲེལ་གནས་གསར་བསྒྱུར་བྱས་པའི་ཐེངས་རྗེས་མའི་ཚེས་གྲངས།
