Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Media
cs: Média

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Offset
cs: Posun

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.
