Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Offset
cy: Ongli

en: The date the node was posted.
cy: Dyddiad y cafodd y nod ei gofnodi.

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
