Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Media
el: Μέσα

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: The date the node was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύθηκε ο κόμβος.

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: The date the node was most recently updated.
el: Η πιο πρόσφατη ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβας.
