Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu
