Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: The date the node was posted.
eu: Nodo-aren post-eatze data.
