Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Copy
fi: Kopioi

en: The date the node was posted.
fi: Solmun lähetyspäivämäärä.

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: The date the node was most recently updated.
fi: Solmun viimeisin päivityspäivämäärä.
