Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Media
fr: Média

en: Date created
fr: Date de création

en: Copy
fr: Copier

en: Offset
fr: Décalage

en: The date the node was posted.
fr: La date à laquelle le nœud a été posté.

en: Date changed
fr: Date de modification

en: The date the node was most recently updated.
fr: La date à laquelle le nœud a été le plus récemment mis à jour.
