Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Media
hr: Mediji

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: The date the node was posted.
hr: Nadnevak stvaranja unosa.

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The date the node was most recently updated.
hr: Nadnevak posljednjeg osvježenja unosa.
