Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Media
hu: Média

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Copy
hu: Másolás

en: Offset
hu: Eltolás

en: The date the node was posted.
hu: A tartalom beküldésének ideje.

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: The date the node was most recently updated.
hu: A tartalom utolsó módosításának dátuma.
