Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Media
ka: მედია
