Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Media
km: មេឌៀ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The date the node was most recently updated.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ថ្មីៗ​បំផុត ។
