Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: The date the node was posted.
ku: بەرواری بڵاوکردنەوەی گرێ.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
