Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
