Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Copy
my: ကူးရန်
