Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Cancel
no: Avbryt

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Default
no: Standard

en: View
no: Vis

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Copy
no: Kopier

en: Offset
no: Forskyving

en: The date the node was posted.
no: Datoen innlegget ble lagt inn.

en: Date changed
no: Dato endret

en: The date the node was most recently updated.
no: Datoen noden var sist oppdatert.
