Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Media
ne: मिडिया
