Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på
