Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Media
ps: رسنۍ

en: Copy
ps: کاپي
