Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Date created
sl: Datum nastanka
