Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq
