Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: View
th: ดู

en: Media
th: สื่อ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Copy
th: คัดลอก

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
