Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Media
vi: Phương tiện

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Copy
vi: Sao chép

en: Offset
vi: Độ dịch

en: The date the node was posted.
vi: Ngày khởi tạo node.

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.

en: The date the node was most recently updated.
vi: Ngày nút được cập nhật gần nhất.
