Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Media
be: Мультымедыя

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Copy
be: Калькаваць

en: The date the node was posted.
be: Дата размяшчэння вузла.

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The date the node was most recently updated.
be: Дата нядаўнага абнаўлення вузла.
