Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Media
et: Meedia

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Copy
et: Kopeeri

en: Offset
et: Nihe

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.
