Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Media
he: מדיה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Copy
he: העתק

en: Offset
he: היסט

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Date changed
he: התאריך השתנה
