Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: The date the node was posted.
jv: Tanggal node nalika dikirim.

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The date the node was most recently updated.
jv: Tanggal node sing paling sering dianyari.
