Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Media
lv: Multivide

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Copy
lv: Kopēt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
