Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: The date the node was posted.
pl: Data dodania węzła.

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: The date the node was most recently updated.
pl: Data kiedy wpis był ostatnio edytowany.
