Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Date created
ro: Dată creată

en: Copy
ro: Copiază

en: Offset
ro: Decalaj

en: The date the node was posted.
ro: Data la care a fost publicat nodul

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: The date the node was most recently updated.
ro: Cea mai recentă dată la care nodul a fost modificat.
