Media Event (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Copy
ta: நகல்

en: The date the node was posted.
ta: கணு பதியப்பட்ட தேதி.

en: Date changed
ta: தேதி மாற்றப்பட்டது
