Media Field Collection (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Use count
hi: प्रियोग संख्या

en: Media
hi: मीडिया

en: Entity
hi: इकाई

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Registering module
hi: पंजीकृत मॉड्यूल
