Media Field Collection (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Media
hu: Média

en: Entity
hu: Entitás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Registering module
hu: Használó modul
