Media Field Collection (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Use count
ja: 使用回数

en: Media
ja: メディア

en: Entity
ja: エンティティ

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Registering module
ja: モジュールの登録
