Media Field Collection (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Use count
ru: Используемое количество

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Entity
ru: Сущность

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Registering module
ru: Регистрация модуля
