Media Field Collection (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: Media
tr: Medya

en: Entity
tr: Nesne

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Registering module
tr: Eklenti kayıt ediliyor
