Media Field Collection (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Media
uk: Медіа

en: Entity
uk: Сутність

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля
